SeTTeR, a.s. byla založena 7.dubna 1999 původně se specializací na montáž technologických prvků v textilním průmyslu. V roce 2002 došlo k rozšíření vozového parku nákladních vozidel. Firma začala přepravovat náklady mezinárodně a provozovat spediční služby. V roce 2005 došlo ke změně vedení a k odchodu některých společníků. V návaznosti na tyto změny bylo investováno do vozového parku. Došlo k rozvoji pořízením stavebních strojů a další technikou. V roce 2004 firma nakoupila techniku pro provádění zemních prací, nákladní soupravy pro rozvoz sypkých materiálů a zahájila stavby komunikací včetně pokládky živičných povrchů.

 

Od roku 2005 až 2007 byl vozový park rozšířen o terénní sklápěče MAN, vybavené podvalníky na přepravu těžkých zemních strojů a zařízení. Jako další byl pořízen valník s hydraulickou rukou pro zásobování vlastních i cizích staveb. Firma investovala také do nákupu nemovitostí, kde postupně začala budovat opravárenské prostory a parkování těžké techniky. Dále firma nabízí k prodeji písky, štěrky a drtě včetně rozvozu.

 

V roce 2011 se začala firma specializovat také na lesní hospodářství. Vozový park byl rozšířen o traktor Zetor, traktorový vyvážeč, lanový naviják a další stroje potřebné pro práci se dřevem.

 

V současné době se firma SeTTeR, a.s. věnuje především vnitrostátní dopravě, stavebnictví a lesnímu hospodářství.

 

 

 

 

O SPOLEČNOSTI

ČINNOSTI

PREZENTACE

KONTAKTY

 

     

© SETTER a.s 1999 - 2024 Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.